067 165 99 26
Кошик
0шт 0грн

Поради експертів

 • Епоксидна фуга та її особливості

  Епоксидна фуга – це особлива затирка, створена із суміші епоксидної смоли та кольорового пігменту у вигляді порошку. Такий продукт має відносно високу ціну, проте користується великою популярністю. В основному тому, що має велику кількість переваг, серед яких високий рівень екологічності.
 • Види затирок для швів та їх особливості

  Фуга для швів – один із найбільш важливих матеріалів в роботі з керамікою. Існує кілька різних типів затирки для швів. Кожен з них має особливий склад, різну основу та правила використання. Щоб обрати найкращий варіант, необхідно знати головні особливості кожного з видів фуги.
 • Матова фарба для стін: особливості та переваги

  У фарбуванні стін важливо звернути увагу не лише на колір фарби, але й на її текстуру. Особливий тип фінішу – це матова фарба для стін. Для яких кімнат підійде матова фарба?
 • Силіконові фарби для фасадів та їх особливості

  Вибір фарби для фасаду має велике значення. Від якості покриття залежить не лише естетичний зовнішній вигляд будинку, але й довговічність фасадних матеріалів.
 • Як підібрати колір стін в квартирі

  Від того, якими будуть стіни у вашій оселі, залежить багато чого. Колір стін безпосередньо впливає на загальне сприйняття інтер'єру, на розміри приміщення, на атмосферу і комфорт. Насправді, підібрати ідеальний для кімнати колір стін - це ціла наука.
 • На що звертати увагу при виборі фасадної фарби?

  Фарби для обробки фасадів відрізняються більшою довговічністю, стійкістю до різних типів згубних впливів, таким як перепади температур, природні опади (дощ і сніг), сонячне випромінювання, підвищена вологість, вітер і т.д.
 • Як правильно підібрати фасадну фарбу?

  Кожен господар будинку прагне до того, щоб його житло радувало око, виглядало красиво і презентабельно протягом довгого часу, вигідно виділялося серед інших будівель. Для цього дуже важливо приділити особливу увагу фасаду, адже саме фасад можна по праву вважати «обличчям» будинку.
 • Фарби фасадні

  Фарба для фасаду - це покриття, що володіє високим рівнем покриваності, стійкістю до атмосферних опадів і змін температури навколишнього середовища, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і промислового забруднення повітря. Її використовують для фасадів, облицьованих цеглою, бетоном, каменем, штукатуркою.

Наші партнери

Адреса : м.Львів вул.Городоцька, 172
Моб.тел : 067 165 99 26
E-mail : smcitadel@ukr.net
Сайт виготовлено в компанії Soltech
Всі права захищено © 2015р