067 165 99 26
Кошик
0шт 0грн

Поради експертів

 • Як підібрати колір стін в квартирі

  Від того, якими будуть стіни у вашій оселі, залежить багато чого. Колір стін безпосередньо впливає на загальне сприйняття інтер'єру, на розміри приміщення, на атмосферу і комфорт. Насправді, підібрати ідеальний для кімнати колір стін - це ціла наука.
 • На що звертати увагу при виборі фасадної фарби?

  Фарби для обробки фасадів відрізняються більшою довговічністю, стійкістю до різних типів згубних впливів, таким як перепади температур, природні опади (дощ і сніг), сонячне випромінювання, підвищена вологість, вітер і т.д.
 • Як правильно підібрати фасадну фарбу?

  Кожен господар будинку прагне до того, щоб його житло радувало око, виглядало красиво і презентабельно протягом довгого часу, вигідно виділялося серед інших будівель. Для цього дуже важливо приділити особливу увагу фасаду, адже саме фасад можна по праву вважати «обличчям» будинку.
 • Фарби фасадні

  Фарба для фасаду - це покриття, що володіє високим рівнем покриваності, стійкістю до атмосферних опадів і змін температури навколишнього середовища, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і промислового забруднення повітря. Її використовують для фасадів, облицьованих цеглою, бетоном, каменем, штукатуркою.

Наші партнери

Адреса : м.Львів вул.Городоцька, 172
Моб.тел : 067 165 99 26
E-mail : smcitadel@ukr.net
Сайт виготовлено в компанії Soltech
Всі права захищено © 2015р