0.00 грн.
Зробити замовленняГерметик для ванної кімнати - санітарний силікон: як вибрати, нанести та підібрати колір до фуги?

Герметик для ванної кімнати - санітарний силікон: як вибрати, нанести та підібрати колір до фуги?
Силіконовий герметик - це незамінний матеріал під час ремонту ванної кімнати. Він забезпечує захист від вологи, герметизує стики, запобігає появі плісняви та грибка. Та щоб досягти максимального ефекту, важливо знати, який силікон вибрати та як його правильно застосовувати.
Який силіконовий герметик вибрати для ванної?
Існують різні види силіконових герметиків, однак найкращим варіантом для ванної є санітарний силікон. Рекомендуємо надійний та якісний санітарний силікон ATLAS SILTON S. Він:
- еластичний, зберігає високу гнучкість протягом усього терміну служби, твердне без усадки
- містить протигрибкові та антибактеріальні компоненти, які запобігають утворенню плісняви та грибка
- забезпечує стики естетичного вигляду та стійкого кольору
- створює ідеально рівну поверхню
- має високу термостійкість, від -50 ° C до +180 ° C
- доступний в 39 кольорах – разом з фугами ATLAS створює однорідний за кольором комплекс продуктів для оздоблення плиткових покриттів.
У ванній кімнаті для зони раковини, ванни, душової кабіни або унітаза - саме санітарний силікон забезпечить тривалу герметичність і чистоту. Також санітарний силікон застосовують на кухні – наприклад, між стільницею та стіною.
Силікон для фугування швів та стиків
Силіконовий герметик також використовують у місцях з високим навантаженням - на стиках стін і підлоги, або на внутрішніх кутах між двома стінами ( це особливо важливо якщо стіни з різних матеріалів наприклад: мурована стіна та перегородка з гіпсокартону).
Як правильно наносити силіконовий герметик?
Під час нанесення силікону слід дотримуватись кількох основних правил. Перший крок - правильна підготовка поверхні. Необхідно видалити забруднення, знежирити та ретельно очистити основу.
Для нанесення силікону потрібен спеціальний пістолет, який дозволяє точно видавлювати масу з туби. Існують класичні ручні моделі та електричні, які переважно використовуються професіоналами.
Також варто запастися спеціальними шпателями (гумовими лопатками), що допомагають рівномірно розподілити силікон по всій довжині шва, та захисною стрічкою, яка захищає поверхню сантехніки і стін. Санітарний силікон важко видаляється, тому варто працювати акуратно. В інших місцях слід застосовувати стандартну фугу.
- білий - універсальний і найпоширеніший;
- прозорий - добре підходить до кольорової кераміки;
- відтінки сірого - підходять до стилю холодний мінімалізм;
- відтінки бежевого - підходять до стилю теплий мінімалізм;
- відтінки зеленого - модний кольоровий акцент в інтер’єрах;
- чорний - для темних поверхонь.