067 165 99 26
Кошик
0шт 0грн

Про нас

      Компанія  «СМ ЦИТАДЕЛЬ» заснована на початку  2008 року.  За час своєї діяльності ми досягнули високих результатів, завоювали довіру і визнання  наших клієнтів та партнерів, а також стали лідерами у своєму сегменті.

Основними видами діяльності компанії є гуртовий та дрібногуртовий продаж будівельних та оздоблювальних матеріалів ,  комплектація будівельних об`єктів та  роздрібні продажі через власну торгову мережу «ЦИТАДЕЛЬ БУД ДЕКОР».

       

         Наші переваги:

  • широкий асортимент якісних матеріалів;
  • постійне оновлення представленого ряду продукції;
  • експертні технічні консультації.

      Компанія «СМ ЦИТАДЕЛЬ»  є офіційним  дистриб'ютором відомих українських та закордонних фірм-виробників сухих сипучих сумішей, лакофарбових матеріалів, гіпсокартонних систем та теплоізоляційних матеріалів, як «SILTEK», «SINIAT» , «BudMat», «Greinplast», «ATLAS»,  «SIKA», «ТIKKURILA», «TRIORA», «ЗІП», «ISOROC» та ін.  

          Наша метазабезпечити нашим клієнтам  комплексні рішення, поставляючи не тільки  окремі товари, але і  системи  утеплення будівель, системи матеріалів для плитки, системи для підлог, гіпсокартонні  та гідроізоляційні системи,  а також системи колорування фарб та декоративних штукатурок.

          Компанія «СМ ЦИТАДЕЛЬ»  забезпечує своїм клієнтам також комплекс сервісних послуг, зокрема: експертну консультацію при  виборі товару та розрахунок витрат матеріалів.

Пропонуємо Вам зручні форми оплати та доставку матеріалів.

           Ми знаємо як зробити процес будівництва, ремонту чи декорування більш швидким, легким  та приємним для Вас.  Завжди раді бачити Вас в нашому магазині , а для тих хто надає перевагу онлайн покупкам працює наш інтернет-магазин.   

 

     

Наші партнери

Адреса : м.Львів вул.Городоцька, 172
Моб.тел : 067 165 99 26
E-mail : smcitadel@ukr.net
Сайт виготовлено в компанії Soltech
Всі права захищено © 2015р